Chodziłem do tej szkoły w latach 1965-73 - nikogo z mojego rocznika tu nie ma, ale wydaje mi się, że poznaję jednego chłopaka (Leszka) z rocznika 1967-75, z tym że nie jestem pewny,dlatego zapytałem; może to jest klasa tego, co wstawił to zdjęcie?
W necie funkcjonuje jako niemiecka pocztówka ok. 1915-1916 z opisem "Massenfriedhof Powanski bei Warschau 25000 Russen 250 Deutsche" - Cmentarz masowy na Powązkach koło Warszawy 25000 Rosjan 250 Niemców.