| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Komunikacja miejska w Polsce

Autobusy w Czechowicach-Dziedzicach

Autobusy w Jaworznie

Autobusy w Rzeszowie

Trolejbusy w Piasecznie

OBIEKTY - Komunikacja miejska w Polsce
Więcej (51)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Komunikacja miejska w Polsce

2 subskrypcje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...567891011...899900następna
Krzysiek99
 
+1 głosów:1
Zdjęcie dodane dwa razy:
Tylko tam gorsza jakość, tutaj z kolei coś się chyba źle zeskanowało (zniekształcenia na blokach). Nie bardzo wiem, które ma zostać, w każdym razie datowanie do uściślenia (maksymalnie są to lata 1972-1979 ze względu na widoczny autobus Jelcz nr 120 eksploatowany w okr. 01.1972-10.1979).
2026-04-17 23:24:04 (2 miesiące temu)
yani
 
+1 głosów:1
Ulica Ratuszowa, autor Julien Bryan.
2026-04-18 13:53:01 (2 miesiące temu)
labeo7
 
W Bydgoszczy też wykorzystano stary tramwaj Szkoda, że we Wrocławiu jeszcze nikt nie wpadł na taki pomysł.
2015-08-15 15:57:06 (10 lat temu)
do labeo7: Dobry pomysł choć widzę, że w Bydgoszczy zbudowano dla tramwaju tor (no i tą przednią szybę mogliby przywrócić do normalności a pantograf nieco podnieść) - Poznań chyba jako pierwsze miasto ma tramwaj postawiony na starym torze. U nas może takie coś postawią za kilkanaście lat ale będą musieli zbudować "oszukany" tor bo wszystkie te które się nadawały na taką kawiarnię zostaną wyprute ale mimo wszystko wolę kiedy taki tramwaj jeździ a nie stoi.
2015-08-15 17:31:20 (10 lat temu)
labeo7
 
do Neo[EZN]: W Bydgoszczy kiedyś na tej ulicy regularnie jeździły tramwaje. Po przerobieniu ulicy na deptak zachowano przebieg ale tory ułożono od nowa. Z tego co wyczytałem tramwaj to herbrand" z 1898 r. wyprodukowany w Kolonii, jeździł w Bydg. do 1960 roku. Pomysł jest super, bo na pewno taki tramwaj lepiej wygląda niż spotykane na ulicach "plastikowe" budki. We Wrocławiu jest sporo wraków, które po remoncie można by w ten sposób wykorzystać, a na pewno sam remont byłby tańszy zakładając, że tramwaj ma tylko stać.
2015-08-15 18:06:05 (10 lat temu)
do labeo7: Jeżeli to herbrand to bardzo mocno go przerobili bo wygląda jak Konstal. Jeżeli tramwaju nie da się przywrócić do jazdy (za drogo, nie ma części albo nie ma potrzeby bo jest już kilka innych modeli "na chodzie") to faktycznie dobrze jest zrobić z niego użytek w postaci kawiarenki :)
2015-08-15 18:34:34 (10 lat temu)
polskup
 
Do powyższej konwersacji wkradło się nieporozumienie, które po 10 latach zaowocowało błędem w opisie obiektu. Tramwaj w Poznaniu to Konstal N, nie Herbrand, który był w Bydgoszczy. Tak rozumiem.
2026-04-16 19:07:18 (2 miesiące temu)
GZ_Zuk
 
+1 głosów:1
2016-09-14 20:51:25 (9 lat temu)
Krzysiek99
 
+1 głosów:1
do GZ_Zuk: Raczej mogą zostać oba, ponieważ tutaj jest kadr bardziej w dół, a tam więcej w prawo. Tylko należałoby ujednolicić datowanie.
2026-04-17 23:30:19 (2 miesiące temu)
yani
 
+1 głosów:1
do Krzysiek99:
Ujednoliciłem i obniżyłem datację - 558 skasowany w marcu 1969.
2026-04-18 00:49:24 (2 miesiące temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Jeszcze wcześniej - takie tablice z nr-mi lini tylko do 1966-go.
2026-04-18 12:55:30 (2 miesiące temu)
do nyskadolniak: Jakieś auto mamy w tle pomożesz z datą
2026-04-18 12:57:09 (2 miesiące temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak: Chyba przed 1965 - nie ma początku robót przy obgryzionej wieży kościoła Matki Bożej Łaskawej.
2026-04-18 13:00:28 (2 miesiące temu)
lipton
 
+1 głosów:1
Widoczna doczepa to typ P4.
2020-11-25 22:46:45 (5 lat temu)
Krzysiek99
 
+2 głosów:2
do lipton: Dopisałem.
2026-04-18 01:17:24 (2 miesiące temu)
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
Scaliłem ten obiekt w jeden i lekko zmodyfikowałem podpis pod zdjęciem (w temacie przeniesienia w nowe miejsce) - wg schematu jak w przenoszonych pomnikach, bo w końcu to jest ten sam egzemplarz tylko w różnych lokalizacjach.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2026-04-16 13:23:27 (2 miesiące temu)
yani
 
14 marca.
2024-03-01 12:11:48 (2 lata temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
Widać Ochaba i Cyrankiewicza.
2024-03-01 12:23:02 (2 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do bonczek_hydroforgroup: Po prawej od Ochaba Zawadzki
2024-03-01 17:58:30 (2 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
Uścisliłem datację.
2026-04-13 14:38:53 (2 miesiące temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
175 kiedyś jechało na lotnisko, na końcowym przystanku kontrolerzy polowali na tych co nie wykupili biletu na bagaż.
2026-04-19 14:23:52 (2 miesiące temu)
elot360
 
Czy do zdjęć przedmiotów nie ma możliwości dodawania "notek"? Po wybraniu tej opcji strona jest ciemna, widać tylko przyciski funkcji "notki" związane z punktem, linią etc, natomiast po wyjściu z trybu "notek" przenosi mnie do jakiegoś losowego zdjęcia rekonstrukcji na terenie Bytomia.

Nie widzę innego wyjścia jak dopisać zdjęcie do obiektu Szybu Krystyna, ale nie chciałbym aby tam to zdjęcie wyświetlało się jako przedmiot
2026-04-13 19:40:57 (2 miesiące temu)
do elot360: Badnij czy dobrze wyświetla sie fotka
2026-04-14 10:01:08 (2 miesiące temu)
elot360
 
do Rafał Eckiert (Beuther) : No to jest w sumie wylanie dziecka z kąpielą, zrobiłem tak na początku i uznałem że to nie jest dobre rozwiązanie.

Ale rozumiem że w takim wypadku nie ma lepszego, wobec tego nie będę dalej w tym grzebał.

Dziękuję za pomoc
2026-04-14 18:52:19 (2 miesiące temu)
ZPKSoft
 
A nie jest to już ul. Słowackiego?
2026-04-15 09:13:30 (2 miesiące temu)
Columba livia
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Nie, to widok z ronda Reagana.
2026-04-15 09:49:47 (2 miesiące temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
do Columba livia: Tak, z lewej strony widać budynek D-2 PWr.
2026-04-15 23:27:16 (2 miesiące temu)
Pokaż na mapie
8991 Dyskusji (ostatnia 2 miesiące temu)
Komunikacja miejska w Polsce - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 STR.3 następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet