| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Komunikacja miejska w Polsce

Autobusy w Czechowicach-Dziedzicach

Autobusy w Jaworznie

Autobusy w Rzeszowie

Trolejbusy w Piasecznie

OBIEKTY - Komunikacja miejska w Polsce
Więcej (51)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Komunikacja miejska w Polsce

2 subskrypcje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia123456789...899900następna
zygmunt_ra
 
+4 głosów:4
Układ torów i otoczenie przemawiają za końcówką przy Dworcu PKP (budynek dworca za plecami fotografa).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2022-04-02 20:47:37 (4 lata temu)
Paulus
 
+1 głosów:1
Wspaniała pamiątka...
2025-12-08 21:23:38 (6 miesięcy temu)
Krzysiek99
 
+1 głosów:1
Podmiana.
2026-05-27 22:44:46 (miesiąc temu)
Krzysiek99
 
+1 głosów:1
To są dużo bardziej współczesne zdjęcia, najprawdopodobniej z 2006 roku, kiedy to ten skład miał widoczną tutaj reklamę:
Na razie zmieniam na 2006, aczkolwiek może to być też nieco wcześniej, ponieważ bywały przypadki, że niektóre reklamy na tramwajach były po kilka miesięcy lub dłużej, a niestety nie ma zdjęcia tego wagonu z 2005. Zdjęcia z pętli Wyżyny też są z podobnego okresu, pewnie nawet wykonane przez tego samego autora (tak więc i tam na razie zmieniam na 2006).
2026-05-28 21:11:55 (30 dni temu)
do Krzysiek99: Też się zastanawiałem, czy data zrobienia tych zdjęć z aukcji nie jest przesadzona w dól - bardziej z uwagi na graffiti, ubiory, TV LG Flatron z reklamy i stan pewnej degradacji/zużycia obiektów, która raczej po 4 latach jeszcze nie osiągnęłaby takiego stopnia. Niech zostanie 2006 skoro tak.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2026-05-29 13:33:42 (29 dni temu)
Woj11
 
do zygmunt_ra: Dla potwierdzenia LG technologię LCD wprowadził w 2004
2026-05-29 14:44:59 (29 dni temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
2026-05-25 19:37:56 (miesiąc temu)
Kanciak 102N na linii 16.
2026-05-25 20:27:56 (miesiąc temu)
do Krzyś_: Dzięki, już przypisuję :)
2026-05-25 19:40:47 (miesiąc temu)
do Jarosław Dubowski: Dopisałam do tramwajów, ogólnie , bo nie widzę podziału na modele.
2026-05-25 20:49:27 (miesiąc temu)
Banita
 
Zabudowa 3 Maja
2026-05-26 09:05:51 (miesiąc temu)
da signa
 
+2 głosów:2
Tablica rejestracyjna wskazuje , że autobus jest wiekowy.
2026-05-26 20:12:16 (miesiąc temu)
polskup
 
+3 głosów:3
do da signa: Żeby nie powiedzieć: zeszłowiekowy, a wręcz z zeszłego tysiąclecia :)
2026-05-26 20:16:42 (miesiąc temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
do polskup: Wiek ma dojrzały. W chwili focenia ten Neoplan miał 27 lat
2026-05-26 20:18:35 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do Woj11: Jak na autobus, to wręcz podeszły.
2026-05-26 20:20:15 (miesiąc temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
do polskup: No coż to przykład sukcesu polskiej medycyny. Kilka reanimacji, parę udanych przeszczepów i na koniec chirurg plastyczny. Jednym zdaniem Panowie Mechanicy czapki z głów
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Literówka
2026-05-26 20:27:59 (miesiąc temu)
polskup
 
do Woj11: Łomatko! To ma milion dwieście na liczniku. Za 7500 to nawet jako domek na działce by się nadał. Gwoli ścisłości, to nie ten ze zdjęcia, ale jego brat z zajezdni, ten z linku.
2026-05-26 20:49:04 (miesiąc temu)
da signa
 
+1 głosów:1
2026-05-26 20:22:21 (miesiąc temu)
yani
 
+1 głosów:1
Przypisanie i datacja za źródłem, ale jedno z drugim mi nie pasuje.
2026-05-27 03:50:29 (miesiąc temu)
yani
 
+1 głosów:1
Dziękuję wszystkim, datacja skorygowana.
2026-05-27 12:52:29 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do yani: "2" w 1968 roku jeździła na trasie Wilanów - Cm. Bródnowski. Pętla na Wincentego była "lewa", podobnie w Wilanowie. Ta na zdjęciu jest "prawa".
Na Pelcowiznę zaczęła jeździć od 30 III 1969. Kształt pętli pasuje, ale widoczny na dalszym planie budynek już średnio, żeby nie powiedzieć - wcale. Ten na Pelcowiznie był parterowy i miał inny dach i kominy. Tu mansardowy, tam dwuspadowy, zresztą budynek na Pelcowiznie stał do 2021. U nas ma prawdopodobnie błędny adres: owszem, 44, ale nie Wysockiego a Pelcowizna.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-05-27 08:13:07 (miesiąc temu)
polskup
 
do yani: I to chyba nie jest ten budynek, choć podobny.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2026-05-27 08:52:16 (miesiąc temu)
roox
 
+3 głosów:3
do polskup: W tle widoczny jest dom przy ul. Wybrańskiej, ten
2026-05-27 10:16:55 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do roox: Czyli Pelcowizna, ale od 1969.
2026-05-27 10:34:46 (miesiąc temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do polskup: Od 1970 do 1971
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-05-27 10:56:50 (miesiąc temu)
polskup
 
+3 głosów:3
do Woj11: Bardziej ufam kolegom z trasbusa: Podali źródło informacji.
2026-05-27 11:05:29 (miesiąc temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do polskup: Co do tego źródła nie mam zastrzeżeń, oczywiście o trasbus chodzi
2026-05-27 11:15:50 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do yani: Podpowiem jeszcze, że podczas poszukiwań znalazłem drugie ujęcie:
2026-05-27 16:39:35 (miesiąc temu)
yani
 
do polskup:
Wrzucisz?
2026-05-27 16:47:03 (miesiąc temu)
polskup
 
do yani: Sie robi, Panie szanowny :)
2026-05-27 17:02:47 (miesiąc temu)
yani
 
do polskup:
:)
2026-05-27 17:05:31 (miesiąc temu)
Banita
 
+1 głosów:1
Z prawej płyty OSB wokół pomnika Kiepury
2026-05-27 09:33:01 (miesiąc temu)
4elza
 
do Banita: Ok, zmieniłam na 2002.
2026-05-28 06:14:00 (30 dni temu)
Banita
 
+1 głosów:1
Mała wzmianka. Pomnik Kiepury został odsłonięty w maju 2002. Na zdjęciu płytami OSB ogrodzony teren na którym stanął. Biurowiec świeci pustkami. Podobnie pasaże w podziemiu. Datowanie trafne
2026-05-27 09:13:26 (miesiąc temu)
Tutaj datowanie z aukcji wydaje się ok, ubiory i stan infrastruktury, czy tabliczka o zmianie trasy na jednym z tramwajów wskazują na lata 90.
2026-05-31 13:36:23 (27 dni temu)
Pokaż na mapie
8991 Dyskusji (ostatnia 27 dni temu)
Komunikacja miejska w Polsce - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 STR.3 następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet