| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Komunikacja miejska w Polsce

Autobusy w Czechowicach-Dziedzicach

Autobusy w Jaworznie

Autobusy w Rzeszowie

Trolejbusy w Piasecznie

OBIEKTY - Komunikacja miejska w Polsce
Więcej (51)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Komunikacja miejska w Polsce

2 subskrypcje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia123456789...899900następna
Bubziom
 
Nie wskazuję zdjęcia jako dubel, bo może ta wstawka "MPK" w lewym górnym rogu ma jakiś swój walor, ale przypisania się rozjechały. U góry konstrukcji wiszą szkielety po poprzecznych świetlikach a dalej w tle wygląda jakby się, któryś ostał. Na zdjęciach z 1947 widać, że ten dłuższy budynek hali (i przylegający łącznik chyba też) częściowo stracił dach. Tutaj sklejka "dawniej, dziś" . Z tych dwóch typów (Grabiszyńska, Popowice) trudno zaproponować mi coś innego.
2026-06-04 08:46:08 (23 dni temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
Jest to już mocno zaawansowana odbudowa. 1952 wzwyż.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: rok.
2016-06-21 11:24:19 (10 lat temu)
Jazzek
 
Po dokładnie dwóch latach mogę się pokusić o dokładniejsze datowanie, czyli 1955-56 :)
2018-06-20 12:00:01 (8 lat temu)
Nie wiem, czy to tylko na moim monitorze tak te napisy na siebie nachodzą?
2026-06-08 11:12:24 (19 dni temu)
ZPKSoft
 
do da signa: U mnie też.
2026-06-08 11:19:09 (19 dni temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Już jest dobrze.
2026-06-08 11:35:02 (19 dni temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2020-06-23 15:51:34 (6 lat temu)
marek45
 
+2 głosów:2
Fot. K. Kaczyński
2026-06-03 12:52:47 (24 dni temu)
A się zapytałbym - czy ta aukcja jeszcze aktualna?
2022-04-01 18:14:12 (4 lata temu)
do mirekjot: Już nie, znalazłem m.in. to zdjęcie na stronie, gdzie jest zbiór archiwalnych aukcji.
2022-04-01 18:35:55 (4 lata temu)
mirekjot
 
+1 głosów:1
do Krzysiek99: Dzięki. Szkoda, kozacka fotka. N 122 to ex-warszawski 814. Potem u nas przerobiony jeszcze na doczepę 4ND 415. Doczepa Niesky 535 to też ex-motorowy, skasowana z końcem 1975.
2022-04-01 18:46:29 (4 lata temu)
zygmunt_ra
 
+5 głosów:5
Znak wodny - zatopiony.
2026-06-03 00:34:21 (25 dni temu)
zygmunt_ra
 
+2 głosów:2
Tak - to jest przystanek bezpośrednio przy pętli "Dworzec-Północ" (od lewej). Widoczny z tyłu przejazd kolejowy od stacji Toruń Północ. Przypisałem też do tego obiektu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup
2022-04-02 20:06:08 (4 lata temu)
zygmunt_ra
 
+2 głosów:2
Podmianka z usuniętymi napisami.
2026-06-01 02:19:35 (27 dni temu)
polskup
 
Nie wiem, jakie dać źródło. Przykleiło się bez sensu, jak na razie. "Instagram" sie nie da :)
2026-05-27 17:10:13 (miesiąc temu)
polskup
 
Dzięki :) Właśnie się ogarnąłem i chciałem to dopisać :)
2026-05-27 17:19:35 (miesiąc temu)
yani
 
+1 głosów:1
do polskup:
Dopisałem pod zdjęciem - standardowo w przypadku źródła "inne".
2026-05-27 17:19:51 (miesiąc temu)
polskup
 
do yani: Jasne. Przed chwilą wróciłem do domu z pasjonującej wyprawy i jeszcze nie myślę.
2026-05-27 17:23:23 (miesiąc temu)
yani
 
+8 głosów:8
do polskup:
A tak w ogóle, to mam przyjemność Cię poinformować, że właśnie dostałeś rangę admina głównego - zadziała po przelogowaniu.
Gratulacje!
2026-05-27 17:26:58 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do yani: Dziękuję. Nie wiem tylko, czy podołam :) Poważnie. Te ostatnie g-burze sprawiają, że się trochę wycofuję.
2026-05-27 17:32:50 (miesiąc temu)
yani
 
+4 głosów:4
do polskup:
Myślę, że Twoja dotychczasowa działalność wskazuje, iż podołasz. Ze swoim zdroworozsądkowym podejściem do innych użytkowników możesz zdziałać tu wiele dobrego.
2026-05-27 17:40:00 (miesiąc temu)
Dana
 
+2 głosów:2
do polskup: Cieszę się i gratuluję, życzę wytrwałości, dalszej spokojnej, owocnej pracy, satysfakcji i mimo wszystko dobrej zabawy :)
2026-05-27 18:12:12 (miesiąc temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
do polskup: Gratulacje. :)
A co do burz - chyba najlepiej ignorować i robić swoje. Szkoda zdrowia na przejmowanie się.
2026-05-27 18:15:49 (miesiąc temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do verbensis: Jeśli chodzi o burze, to właśnie ćwiczymy rozganianie chmur.... ;-)
2026-05-27 18:20:15 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do Dana : Serdecznie dziękuję. Bawię się świetnie, jestem w swoim żywiole. Mapy i zdjęcia :)
2026-05-27 18:21:06 (miesiąc temu)
ZPKSoft
 
+4 głosów:4
do polskup: Nie masz innego wyjścia, jak mus to mus. Dlaczego Tobie ma być lżej niż innym ;-) A tak serio to zasłużyłeś na awans.
2026-05-27 18:21:52 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do verbensis: Dzięki. To prawda, ale chyba zbyt empatycznie odbieram pewne negatywne emocje. Pracuję nad sobą :)
2026-05-27 18:23:52 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dziękuję. Postaram się jakoś wdrożyć. I musicie mi wybaczyć, że czasem znikam. Zawsze wracam.
2026-05-27 18:28:36 (miesiąc temu)
verbensis
 
+2 głosów:2
do fantom: Szkoda tylko, że trzeba to co jakiś czas powtarzać...
2026-05-27 18:30:46 (miesiąc temu)
Krzysiek99
 
+2 głosów:2
Ze względu na widoczny tramwaj typu N, jest to najpóźniej 1969. Poprawiłem tutaj i przy drugim zdjęciu.
2026-05-27 19:11:17 (miesiąc temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do polskup: Gratulacjie z mojej strony....kto inny jak nie Ty ☺☺☺
2026-05-27 19:36:24 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dziękuję. Czuję się nieco onieśmielony :)
2026-05-27 19:45:27 (miesiąc temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do polskup: Pamiętam jak mi teź dodano tą obcjie admina głównego....z jednej strony się czulem naprawde zaścicony, ale odrazu uczulem teź tą odpowiedzialnoścz....najwięcej się obawialem źe coś zepsuje....naprz źe zlikwiduje swoją niezręćnością calą fotopolskę ☺☺☺ Naścięćie, niejest to tak proste, ktoś przy stwarzaniu tego portalu myślal o takych antitalentach jak ja i dodal dodatkowe zabiezpieczenia ☺☺☺
2026-05-27 20:03:55 (miesiąc temu)
da signa
 
+3 głosów:3
do polskup: Dołączam się do gratulacji i tak szczerze to wiedziałam od pierwszego dnia , że Twoja wiedza i kultura osobista dodadzą fotopolsce splendoru :)
2026-05-27 20:10:43 (miesiąc temu)
polskup
 
+3 głosów:3
do vetinari: Mam identyczne odczucia. Mnie się udało już jako zwykłemu użytkownikowi wykasować pół dzielnicy znaczników :) Tym samym odkryłem tajną funkcję: skasowanie znacznika obszarowego koszem na śmieci skutkuje skasowaniem wszystkich punktów na obszarze tego znacznika... Tylko pytanie, czy taka funkcja jest potrzebna...
2026-05-27 20:12:15 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do da signa: Nie ukrywajmy, byłaś moją "dobrą przedszkolanką", a i ja wiele się przez ten czas nauczyłem i to zarówno rzeczy merytorycznych, jak i takich społecznych, że tak to nazwę. Dziękuję.
2026-05-27 20:19:52 (miesiąc temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do polskup: Jak najbardziej słuszna decyzja, a komentarze (jak widać) ją potwierdzają. Gratuluję również i życzę powodzenia :-)
2026-05-28 06:32:42 (30 dni temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do 4elza: Dziękuję. Mam nadzieję, że ogarnę nowe obowiązki. Bo na przykład dziś zaspałem :)
2026-05-28 07:03:08 (30 dni temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do polskup: Karygodne ;-)...
2026-05-28 07:13:00 (30 dni temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do 4elza: W pewnym sensie, bo wczoraj fociłem rudery zamiast pracować, więc dziś mniej czasu mogę poświęcić Fotopolsce, a szkoda. A tak już konkretnie: czy mam możliwość dopisywania miejscowości do listy? Jeśli tak, to chciałbym spełnić prośbę z forum, miejscowość się kwalifikuje, a ja nie umiem :)
2026-05-28 07:23:38 (30 dni temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do polskup: Klikasz na swój nick, wybierasz z listy "narzędzia", po prawej - "dodaj miejscowość", wpisujesz nazwę, rozwijasz listę z województwami i akceptujesz.
2026-05-28 07:37:15 (30 dni temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do polskup: W sensie, że zaspać w pierwszym dniu, na nowym stanowisku?...
2026-05-28 07:38:39 (30 dni temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do 4elza: No właśnie. Tak się to zbiegło.
Dzięki za wskazówki.
2026-05-28 07:49:08 (30 dni temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do polskup: Jeszcze ja, jeszcze ja. ;-)
Pech, powiedzmy, chciał, że wczoraj nie miałem szansy wypowiedzieć się. Miałem zablokowane dodawanie komentarzy.

To się musiało kiedyś stać. I stało się. Już jesteś majster pełną gębą. Trzeba to jakoś oblać. ;-))
2026-05-28 19:00:36 (30 dni temu)
polskup
 
+3 głosów:3
do blaggio.: He he. Dzięki. Oblać można, tym czy owym... Pełna gęba to będzie jak się nauczę majstrować :)
2026-05-28 20:14:21 (30 dni temu)
lipton
 
+2 głosów:2
To ja Wam powiem, że to jednak raczej... nie jest rok 1969! Bo w tym roku widocznego w tle wagonu nie było już w Warszawie! O ile oczywiście dobrze czytam jego numer :)
2026-05-28 21:56:19 (30 dni temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do lipton: 7?7. W środku chyba 0, ale nie jest to oczywiste.
2026-05-28 22:09:57 (30 dni temu)
elot360
 
+2 głosów:2
do polskup: Gratuluje awansu i powodzenia na nowym stanowisku!
2026-05-28 22:20:19 (30 dni temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do elot360: Dziękuję :)
2026-05-28 22:41:18 (30 dni temu)
lipton
 
do polskup: Też mi się wydaje, że jest to #707, ale 100% pewności nie mam.
2026-06-06 20:44:21 (21 dni temu)
yani
 
Tu też Śródmieście.
2026-06-01 02:36:55 (27 dni temu)
yani
 
To Śródmieście, nie Ochota.
2026-06-01 02:36:09 (27 dni temu)
do yani: ok - zapominam o tych ścieżkach przypisań.
2026-06-01 13:16:24 (26 dni temu)
yani
 
do zygmunt_ra:
Nawet mnie się to czasem zdarza. :))
2026-06-01 13:36:20 (26 dni temu)
Krzysiek99
 
+3 głosów:3
To jest 116Nd, poprawiłem przypisanie.
2026-06-03 22:25:28 (24 dni temu)
elot360
 
+2 głosów:2
do Krzysiek99: Nie, na zdjęciu jest Ndm. Przyjrzyj się lusterkom i ostatnim drzwiom
2026-06-04 01:23:38 (24 dni temu)
do elot360: Ok, nie zwróciłem uwagi. Szczerze mówiąc, to nawet nie zauważyłem, że przy modernizacji przerabiają drzwi, myślałem, że tylko zmieniają aparaturę (nie liczę rzeczy takich jak np. odmalowanie i odświeżenie wnętrza, bo to jest przy każdym większym remoncie). Poza tym, z tego co kojarzę, to jest jeszcze kilka wagonów przed modernizacją.
2026-06-05 23:01:18 (22 dni temu)
elot360
 
+1 głosów:1
do Krzysiek99: Całe dwa, z czego jeden jeździ teraz szary a drugi w reklamie. I ten na zdjęciu nie jest żadnym z nich
2026-06-08 01:57:32 (20 dni temu)
Pokaż na mapie
8991 Dyskusji (ostatnia 18 dni temu)
Komunikacja miejska w Polsce - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 STR.3 następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet