| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rzeka Wisła
0km
000m
3km
050m
3km
300m
3km
300m
3km
380m
3km
700m
6km
100m
6km
320m
9km
600m
9km
770m
10km
420m
10km
620m
10km
900m
14km
850m
31km
580m
31km
640m
32km
420m
32km
460m
32km
660m
Więcej (193)
Obiekty w okolicy
Nowy Secymin 31
1319
m
Nowy Secymin
Kapliczka
1364
m
Nowy Secymin
Kościół Narodzenia Najświętszej Ma...
1369
m
Nowy Secymin
Nowy Secymin 30
1423
m
Nowy Secymin
Przeprawa promowa
1474
m
Wychódźc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rzeka Wisła

2 subskrypcje
Wisła (łac. i ang. Vistula, niem. Weichsel) – najdłuższa rzeka Polski, o długości 1047 km. Jest także najdłuższą rzeką uchodzącą do Morza Bałtyckiego.

Źródła rzeki znajdują się w południowej Polsce, na wysokości 1107 m n.p.m., na zachodnim stoku Baraniej Góry w Beskidzie Śląskim. Zasadniczy kierunek biegu Wisły jest południkowy. Wisła posiada deltę i uchodzi do Zatoki Gdańskiej.

Źródła rzeki znajdują się w południowej Polsce, na wysokości 1107 m n.p.m. (Czarna Wisełka) i 1080 m n.p.m. (Biała Wisełka), na zachodnim stoku Baraniej Góry w Beskidzie Śląskim.

Wisła ma trzy potoki źródłowe: Białą Wisełkę, główny górny bieg Czarną Wisełkę oraz Malinkę. Biała i Czarna Wisełka uchodzą do Jeziora Czerniańskiego, od którego płyną
więcej
Gdzie tu jest architektura, brak architektury - to swoiście interpretowane określenie “architektura” jak mantra powtarzane bywa w komentarzach pod zdjęciami rze...
dodano: 2021-11-20, autor: blaggio.
  
Rzeka Wisła w pozostałych artykułach:
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia123456789...681682następna
skoczek
 
Do '' esski ''; Po czym rozpoznałeś że to jest pażdziernik 1939 roku ?
2015-03-04 14:22:31 (11 lat temu)
Rappe
 
+2 głosów:2
poznał chyba po walonkach idzie zima
2015-04-14 14:41:19 (11 lat temu)
ylooC
 
Zmieniłem datowanie na 41 (bo most jest ukończony) więc to jest koło 06.1941
2020-04-26 15:16:13 (6 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: Zbędne
2026-05-09 15:14:53 (miesiąc temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: Zbędne
2026-05-09 15:13:41 (miesiąc temu)
skoczek
 
do ''esski '- Czy napis '' Bruckenbau San ...'' pochodzi z oryginału czy został tylko dodany przez sprzedającego na skanie ?
2016-03-14 09:06:56 (10 lat temu)
skoczek
 
do ''esski''- Pytam , ponieważ odnalazłem to zdjęcie w pewnej publikacji - PRZYPADEK?
2016-03-15 15:43:52 (10 lat temu)
skoczek
 
do Jarosław Dubowski - Wątpliwe a nawet bardzo bo gdyby zrobił to sprzedający prawa do publikacji w takiej formie miałby tylko on - '' esski'' już nie.
2016-03-15 20:59:53 (10 lat temu)
skoczek
 
Chciałem , żeby '' esski '' podzielił się z Wami posiadaną wiedzą na temat tego zdjęcia ale on milczy , nie pozostaję mi nic innego jak kogoś zacytować - '' Nasa wysłało kobietę na księżyc. I nagle słyszą komunikat ; - Houston mamy problem
- Co się stało ?
- A nie , nic ...
- No mów , co się stało ?
- Nie , nic ...
- Ale powiedz !
- Nie powiem.
( '' kuba 13 '' FP 2014 )
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2016-03-16 11:38:22 (10 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: Zbędne
2026-05-09 15:15:19 (miesiąc temu)
do skoczek: Bardzo wątpliwe by ktoś to dopisał na skanie.
2016-03-15 20:17:12 (10 lat temu)
do skoczek: I co? To nie San?
2016-03-15 20:17:41 (10 lat temu)
MichałLew
 
+3 głosów:3
Zielone świątki czyli prawdopodobnie 1 czerwca 1941, otwarcie mostu, odbudowanego w ciągu 20 dni jak głosi napis na tablicy
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawka
2023-03-14 09:31:45 (3 lata temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: Zbędne
2026-05-09 15:15:41 (miesiąc temu)
ylooC
 
Przeniosłem w podkarpackie
2020-04-16 22:31:06 (6 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: Zbędne
2026-05-09 15:11:32 (miesiąc temu)
ylooC
 
Zmieniłem datowanie z 1939-1943 na- max 1941 (w czerwcu był już odbudowany)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uszczeg.
2020-04-26 15:16:58 (6 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: Zbędne
2026-05-09 15:14:25 (miesiąc temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
Stare Miasto - most drogowy na Sanie
2023-09-04 14:42:37 (2 lata temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: Zbędne
2026-05-09 15:16:07 (miesiąc temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
2024-08-16 20:24:28 (rok temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: Zbędne
2026-05-09 15:16:35 (miesiąc temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do ylooC: Datowanie to 1941
2024-08-16 20:27:28 (rok temu)
labeo7
 
+2 głosów:2
do ylooC: Dzięki, jest już na miejscu.
2024-08-16 23:56:33 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
To nie jest ten most. :)
A zdjęcie coś strasznie rozciągnięte w poziomie. Albo spłaszczone w pionie...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2026-05-10 14:44:48 (miesiąc temu)
Ciekawostka - w androidzie nadal płaskie jak naleśnik...
2026-05-10 15:14:48 (miesiąc temu)
do yani: No właśnie miałam problem z ustaleniem mostu dlatego, że nie pasowały mi te szerokie filary. Wymiarów zdjęcia nie zmieniałam Takie jest w źródle. Czyli Most Śląsko-Dąbrowski ? Co zrobić, da się to jakoś "odpłaszczyć" ? czy do kosza?
2026-05-10 14:51:20 (miesiąc temu)
yani
 
do da signa:
Co do odpłaszczenia, to nie ma problemu - zaraz się tym zajmę.
2026-05-10 14:52:47 (miesiąc temu)
do yani: Super, dziękuję :)
2026-05-10 14:56:20 (miesiąc temu)
yani
 
do da signa:
Poprawiłem, ale chyba jeszcze trochę za mało?
2026-05-10 14:58:18 (miesiąc temu)
do yani: Tak, za mało.
2026-05-10 15:03:26 (miesiąc temu)
do yani: Zajrzałam do albumu, zdjęcie zostało dopasowane do szerokości strony, pewnie żeby było ładnie:) Zastanawiam się jak to można było zrobić bez komputera?
2026-05-10 15:07:58 (miesiąc temu)
yani
 
do da signa:
Jeszcze jedna korekta - teraz wieża Zamku wygląda chyba jak należy.
2026-05-10 15:05:36 (miesiąc temu)
do yani: Jest dobrze. Pojazdy też wyglądają tak jak trzeba :)
2026-05-10 15:09:29 (miesiąc temu)
yani
 
+1 głosów:1
do da signa:
Trudno mi powiedzieć, pewnie przy pomocy jakiejś optyki, np. specjalna soczewka do powiększalnika czy rzutnika...
2026-05-10 15:11:37 (miesiąc temu)
yani
 
+2 głosów:2
do da signa:
Jeszcze datacja - chyba raczej jak tu: . Nie widać jeszcze Błękitnego Wieżowca.
2026-05-10 15:13:15 (miesiąc temu)
yani
 
do nyskadolniak:
A w trybie widoku komputerowego?
2026-05-10 15:16:09 (miesiąc temu)
do yani: Wtedy jest OK. :)
2026-05-10 15:17:14 (miesiąc temu)
yani
 
do nyskadolniak:
:)
2026-05-10 15:17:46 (miesiąc temu)
antypuszka©
 
+3 głosów:3
Kurde, gdzie ten czołg........
2026-05-10 10:41:52 (miesiąc temu)
verbensis
 
+4 głosów:4
Ależ się to rozmydliło przy powiększaniu z pomocą AI...
2026-05-10 10:50:14 (miesiąc temu)
Pokaż na mapie
6818 Dyskusji (ostatnia miesiąc temu)
Rzeka Wisła - obiekty i wydarzenia
3,050 3,300
178,21
204,600
425,600
427,150
624,93
624,96
913,24
1032,340
1032,000
1032,340 następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet