| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Linie kolejowe w województwie śląskim

Kolej piaskowa

Wąskotorowe

OBIEKTY - Linie kolejowe w województwie śląskim
1
4
61
62
64
65
90
93
97
117
126
127
131
132
133
134
135
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
151
Więcej (54)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Linie kolejowe w województwie śląskim

1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...414415416417418419420421422następna
Pako45
 
W podpisie wskazujesz autora fotografii jednocześnie zaznaczając swoje autorstwo, proszę o poprawienia źródła np na zbiory prywatne
2009-04-30 22:07:11 (17 lat temu)
fck
 
do Pako45: I jednocześnie zaznaczyłem opcję, że posiadam zgodę autora na publikację. Jeśli to tak mierzi to wieczorem tego typu zdjęcia wrzucę w źródło fck - zbiory prywatne (chyba, że ktoś ma lepszy pomysł).
2009-05-01 09:54:47 (17 lat temu)
Pako45
 
do fck: I tak będzie ok
2009-05-01 13:35:02 (17 lat temu)
pawulon
 
Przydała by się trochę większa perspektywa.
2009-06-04 22:40:50 (17 lat temu)
MrTom
 
+1 głosów:1
do pawulon: Niestety, nie da się już cofnąć. Z tyłu płynie rzeczka, a za rzeczką jest już za nisko, widać tylko połowę tego co na tym zdjęciu.
2009-06-04 23:39:16 (17 lat temu)
Niesamowite. Aż dziwne że domy się nie zawaliły.
2009-06-08 18:09:28 (17 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: Widać, że nasi saperzy już wtedy byli bardzo dobrzy :)
2009-06-09 00:21:10 (17 lat temu)
Rokub95
 
Ciekawe...
2009-06-24 12:56:22 (17 lat temu)
fck
 
Jakbym już taki most gdzieś widział... :)
2009-06-20 09:08:14 (17 lat temu)
Siloy
 
Ciekawe gdzie ... ? :)
2009-06-22 16:54:44 (17 lat temu)
do Siloy: Ten wrocławski jest o wiele lżejszej konstrukcji, raciborski przywodzi skojarzenia z mostem linii kolejowej Katowice - Bielsko pod Goczałkowicami (koło posterunku Wisła Most).
2009-06-22 20:45:51 (17 lat temu)
ŁAPA
 
2009-06-20 00:10:59 (17 lat temu)
do ŁAPA: Tamto drugie gorsze - także to zostaje :)
2009-06-20 00:54:38 (17 lat temu)
pawulon
 
Dubel . W/g mnie tamto lepsze i powinno zostać.
2009-06-22 09:00:22 (17 lat temu)
do pawulon: Zrobimy tak, że tamto usunę a tu podmienię zdjęcie bo są już ładnie zrobione przypisania i opis również rzetelny :)
2009-06-22 10:09:47 (17 lat temu)
pawulon
 
Podobne do tulko robione z innego miejsca. Pewnie ten sam autor :)
2009-06-29 11:07:18 (16 lat temu)
augiasz
 
To chyba nie mostek a przepust
2009-07-08 12:18:53 (16 lat temu)
ŁAPA
 
do augiasz: Przepust też chyba nie, bo nie ma w pobliżu żadnego cieku wodnego. Ulica jest jakieś półtora metra wyżej, a po drogiej stronie jest pole i wały przeciwpowodziowy. W gruncie rzeczy nie wiem po co i kiedy zostało to coś wybudowane, jednak od kiedy pamiętam to zawsze można było przejść tędy pod torami.
2009-07-08 13:48:30 (16 lat temu)
Coś takiego jest we Wrocławiu na Gądowie Małym - ot takie przejścia dla pieszych pod jezdnią - tutaj pod linią kolejową. A wysokie to jest? Bo wydaje się, że na kucaka trzeba przejść.
2009-07-08 13:51:47 (16 lat temu)
ŁAPA
 
do Neo[EZN]: Jak ktoś nie ma 2 metrów wysokości to bez problemu się zmieści. Ja na rowerze tamtędy często przejeżdżam i głowy jeszcze ani razu sobie nie obdarłem;)
2009-07-08 14:45:40 (16 lat temu)
pawulon
 
Czasem takie przejście pod torami lub drogą robią aby było którędy bydło przeganiać na pastwiska.
2009-07-09 20:23:27 (16 lat temu)
Pokaż na mapie
4217 Dyskusji (ostatnia 16 lat temu)
Linie kolejowe w województwie śląskim - obiekty i wydarzenia
132 181
180
181 następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet