| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Linie kolejowe w województwie śląskim

Kolej piaskowa

Wąskotorowe

OBIEKTY - Linie kolejowe w województwie śląskim
1
4
61
62
64
65
90
93
97
117
126
127
131
132
133
134
135
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
151
Więcej (54)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Linie kolejowe w województwie śląskim

1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...45678910...421422następna
jens
 
+2 głosów:2
Wracamy do tematu po 15 latach ;) Już się jeździ do Kobierzyc!
2026-02-22 15:39:33 (4 miesiące temu)
Ten peron kojarzy mi się ze śp. pociągami w kierunku Kobierzyc...
2010-02-07 19:58:50 (16 lat temu)
pawulon
 
do Jarosław Dubowski: Ponoć ma być reaktywacja...
2010-02-07 21:07:33 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Do Sobótki się stąd jeździło. Co prawda trasą dookoła świata, ale zawsze ;) Przydałoby się, żeby w końcu spełniono obiecanki i wznowiono ruch w tą stronę.
2010-02-10 20:13:49 (16 lat temu)
fck
 
do pawulon: Od ilu lat ja już to słyszę...
2010-02-07 23:08:38 (16 lat temu)
zuf
 
do fck: Pamiętam jak kiedyś wracałem do domu i z baardzo daleka na przejeździe na Ołatszyńskiej widziałem (albo mi się przywidziało), że śmignęło coś żółtego. Żółtego? Przecież tam od czasu do czasu tylko towarówki jeżdżą. Później przeczytałem w gazecie, że była to jakaś jazda próba decydentów. Szampan itp. na wielkie otwarcie. I to chyba był ostatni szynobus jak tamtędy przejechał...
2010-02-07 23:28:55 (16 lat temu)
Dana
 
Podmiana
2026-03-08 10:23:12 (3 miesiące temu)
reden
 
+2 głosów:2
Dworzec został oddany do użytku w 1913r.
2025-01-05 19:01:31 (rok temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Widziałam z korespondencją z 29.11.1914
2026-02-24 11:36:52 (4 miesiące temu)
Dana
 
Datowanie flipnięte, ale i tak zastanawiam się, czy to przypadkiem nie ten sam czas co na zdjęciu
2026-03-07 11:56:40 (3 miesiące temu)
Dana
 
2026-02-28 10:19:32 (3 miesiące temu)
elot360
 
+3 głosów:3
Przypisałem zdjęcie do stacji w Maczkach ponieważ prezentowany układ torowy jest jego częścią. Zostawiłem resztę przypisań związanych z Jaworznem ze względów terytorialnych
2026-02-21 16:58:10 (4 miesiące temu)
Dana
 
Takie zdjęcie już mamy, ociupinkę inaczej przycięte i z dorysowaną (chyba) flagą. Zostają oba czy zrobić podmianę?
2023-02-17 16:28:45 (3 lata temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do Dana : Imho, powinny zostać obydwa, tylko datowanie należałoby ujednolicić.
2026-02-28 08:48:52 (3 miesiące temu)
marekantoniusz
 
+1 głosów:1
zdjęcie opublikowane w Światowidzie nr 25 z 1932 r., więc sugeruję dać 1931-1932 -
2026-03-02 14:30:32 (3 miesiące temu)
atom
 
+1 głosów:1
Po prawej kolejowa wieża ciśnień, a po lewej? Na budynku jest tabliczka "Wspólnota Mieszkaniowa Kościuszki 73a", choć jest to jednocześnie adres dworca...
2025-03-03 23:06:35 (rok temu)
atom
 
+1 głosów:1
Pozwoliłem sobie skorygować nazwę obiektu tego budynku. Założyłem też obiekt dla wieży i dopisałem to zdjęcie.
2026-03-07 16:14:49 (3 miesiące temu)
do atom: Zapewne niegdyś kolejowa koszarka, potem mieszkania sprzedane najemcom którzy założyli wspólnotę...
2026-03-07 16:43:05 (3 miesiące temu)
polskup
 
Już wiem, dlaczego nigdy nie publikowałem tego zdjęcia. Jest nieostre :) Wyrzucić?
2026-03-04 19:46:47 (3 miesiące temu)
da signa
 
+1 głosów:1
To jest zdjęcie cyfrowe czy skan analogowego?
2026-03-05 20:45:40 (3 miesiące temu)
Jazzek
 
+5 głosów:5
do polskup: Moim zdaniem kwalifikuje się jako archiwalne w gorszej jakości :)
2026-03-05 10:40:50 (3 miesiące temu)
blaggio.
 
+3 głosów:3
do polskup: Nie, no co ty, takie archiwalne i z takiego miejsca. Broń Cię Panie Boże.
Tzw. archiwalne, to takie, które było zrobione wtedy, gdy jeszcze nie było na świecie ludzi mających dziś już swoje dzieci. ;-)
2026-03-05 20:20:20 (3 miesiące temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do blaggio.: Świetna definicja. Nie można tego precyzyjniej określić. Czyli w porywach 17, przeciętnie 25, a skrajnie 45 lat :)
2026-03-05 20:30:56 (3 miesiące temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do da signa: Cyfrowe od urodzenia, oryginał.
2026-03-05 20:51:45 (3 miesiące temu)
Pokaż na mapie
4217 Dyskusji (ostatnia 3 miesiące temu)
Linie kolejowe w województwie śląskim - obiekty i wydarzenia
132 181
180
181 następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet