| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Linie kolejowe w województwie śląskim

Kolej piaskowa

Wąskotorowe

OBIEKTY - Linie kolejowe w województwie śląskim
1
4
61
62
64
65
90
93
97
117
126
127
131
132
133
134
135
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
151
Więcej (54)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Linie kolejowe w województwie śląskim

1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia123456789...421422następna
Dana
 
+1 głosów:1
Można śmiało zakończyć na 1910 r.
2026-04-15 19:05:52 (2 miesiące temu)
skrzypa
 
+1 głosów:1
Chałupek tu niewiele przydałby się obiekt
2012-03-06 20:39:09 (14 lat temu)
Julo
 
do skrzypa: Mnożenie podkategorii wydaje mi się niracjonalne dopóty, dopóki ktoś nie zamieści rzeczywiście zdjęcia jakiegoś fragmentu wsi. Ale nie upieram się, można obiekt "wydarzeniowy" utworzyć.
2012-03-06 20:42:26 (14 lat temu)
skrzypa
 
No właśnie coś w stylu "nieszczęśliwe wydarzenia"
2012-03-06 20:45:30 (14 lat temu)
Krzysiek99
 
+1 głosów:1
do skrzypa: Stworzyłem obiekt dla katastrofy.
2026-04-07 13:26:04 (2 miesiące temu)
Dana
 
+2 głosów:2
Widziałam z datownikiem z 27.05.1912.
2026-04-09 12:22:20 (2 miesiące temu)
LEWRO
 
+1 głosów:1
Można by utworzyć obiekt dla nieistniejącego już kościoła ewangelickiego bo pokazuje się nam jego zdjęcie na kilku widokówkach. Stał przy wlocie ul. Cmentarnej do ul. Głównej a dziś na jego miejscu zobaczymy taki oto obrazek:
2026-05-01 16:38:01 (miesiąc temu)
LEWRO
 
+1 głosów:1
Po prawej u dołu obiekt
2026-05-01 17:00:51 (miesiąc temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do LEWRO: Obiekt dla ewangelickiego kościoła założony.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2026-05-01 21:29:51 (miesiąc temu)
Nemezis
 
Proszę ADM o dopisanie zdjęcia do stacji Peron 2.
2026-04-26 18:42:59 (2 miesiące temu)
Sierpień 1942 r.+wymiana na lepsze+źródło.
2026-04-04 20:52:52 (2 miesiące temu)
MaW
 
2026-04-19 15:51:15 (2 miesiące temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
do MaW: Tak, ale z logiem Alamy i ze względów licencyjnych nie można zdjęcia użyć.
2026-04-19 16:18:53 (2 miesiące temu)
Krzyś_
 
Co ciekawe, podany jest inny fotograf, a do tego data. Tu drugie zdjęcie na alamy:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Uzup.
2026-04-19 16:53:18 (2 miesiące temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
do Krzyś_: Wrzuciłem oba zdjęcia do Gemini z pytaniem o autora. Dostałem taką odpowiedź: Rozbieżność ta wynika często z faktu, że w tamtym czasie agencje fotograficzne (jak ta Roberta Sennecke) sprzedawały odbitki do różnych gazet i archiwów na całym świecie, gdzie bywały one ponownie katalogowane pod nazwiskiem lokalnego korespondenta lub redaktora (jak Parrondo w przypadku hiszpańskiego dziennika ABC). Najprawdopodobniej oryginalnym twórcą lub właścicielem agencji, która wykonała to zdjęcie, był Robert Sennecke.
2026-04-19 23:59:03 (2 miesiące temu)
Krzyś_
 
do labeo7: Tak mogło być. Tym bardziej, że z tą samą datą dniową są też wystawione inne zdjęcia tego autora - z zachodniego frontu.
2026-04-20 00:30:12 (2 miesiące temu)
Krzyś_
 
+3 głosów:3
A miejsce, to chyba Myszków.
2026-04-20 01:40:00 (2 miesiące temu)
verbensis
 
+3 głosów:3
2026-04-20 10:25:18 (2 miesiące temu)
yani
 
+1 głosów:1
do verbensis:
Tu gorsza jakość, ale więcej góry.
2026-04-20 12:10:03 (2 miesiące temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
do Krzyś_: Miałeś rację - Myszków. Na razie zostawiłem oba zdjęcia, może się trafi w przyszłości jedno pokazujące cały kadr.
2026-04-20 14:17:08 (2 miesiące temu)
ulec
 
2026-04-22 10:22:39 (2 miesiące temu)
Sam już nie wiem, Piast czy Silesia ? :)
2026-04-26 00:11:29 (2 miesiące temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Desperado: "Wolne tory" w Opolu najpewniej były położone równolegle do Armii Krajowej niedaleko skrzyżowania ze Skromną więc widoczne kominy to Piast.
2026-04-26 03:41:27 (2 miesiące temu)
Gandalf
 
+2 głosów:2
do Desperado: Na prawo od dolnej elipsy kładka do parowozowni.
2026-04-26 09:46:51 (2 miesiące temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do Gandalf: No i na Ciebie czekałem :) A kładkę dopiero teraz zauważyłem :) Późniejsze zdjęcia Silesii wzbudziły moje wątpliwości, choć mnogość torów przemawiała za Piastem. Dzięki.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2026-04-26 10:31:02 (2 miesiące temu)
Tu też już nie jestem na 100% pewny.
2026-04-26 08:19:10 (2 miesiące temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
do Desperado: Na 100 % :)
2026-04-26 09:47:54 (2 miesiące temu)
Pokaż na mapie
4217 Dyskusji (ostatnia miesiąc temu)
Linie kolejowe w województwie śląskim - obiekty i wydarzenia
132 181
180
181 następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet